Klinik: 321 53 07 * Gsm: 0505 818 0 585

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Pet sahiplerinden sıkça gelen soruları ve cevaplarını burada topladık. Eminiz sizin için de bir şeyler vardır. Bir göz atmaya ne dersiniz? Sizin de bir sorunuz varsa, İletişim Formundan bize ulaşarak sorunuzu iletebilirsiniz.
Köpeğim çok havlıyor, ne yapabilirim?
Aslında pek bir şey yapamazsınız. Köpeklerde havlama alışkanlığı ve sıklığı, ırk ve karaktere göre şekillenir. Köpektir havlar. Değişik yollarla havlamasını engellemeye çalışmak, doğasına zarar verir, psikolojisini bozar. Zaten havlama desen de anlamaz ki. Bırakın havlasın, siz de konuşuyorsunuz değil mi?
Köpeğimi / Kedimi Kısırlaştırmam gerekiyor mu?
Bu tamamen sizin tercihiniz. Sonuçta sizin yanınızda yaşıyor. Kısırlaştırmanın bir çok faydasının olduğu bir gerçek. Derdiniz yavru alıp satmak değilse, kısırlaştırmak hem onun, hem de sizin için en iyi yoldur.
Köpeğim / Kedim ishal oldu, sizce neden?
Petlerde ishalin insanlarda olduğu gibi çeşitli sebepleri olabilir. Klinik muayene yapmadan, sebebini ve nasıl tedavi edileceğini hiç kimse bilemez. Böyle bir durumla karşılaştıysanız, petinizin sağlığı için en kısa sürede bir Veteriner Hekime muayene ettirmelisiniz.