Klinik: 321 53 07 * Gsm: 0505 818 0 585

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

HomeBanner[1]

Veteriner Hekim Erkan Arslan, 17 Haziran 1980 tarihinde, Trabzon’un Of ilçesinde, üç çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya geldi. Babasının görevi sebebi ile, İlk, Orta ve Lise öğrenimlerini Rize’de tamamladı.

Küçüklüğünden beri doğayı ve hayvanları çok seven Erkan Arslan, veteriner hekim olma hayalini gerçekleştirecek ilk adımını, 1998 yılında S.Ü. Veterinerlik Fakültesini kazanarak atmış oldu.

Mesleğini en iyi şekilde öğrenmek, öğrendiklerini pekiştirmek ve iyi bir hekim olabilmek için, öğrencilik hayatı boyunca zorunlu stajlar dışında, serbest kliniklerde çalışmıştır.

Ayrıca yine öğrencilik döneminde, tüm dünyada “Mehr Menschlichkeit für Tiere” (hayvanlar için daha fazla insanlık) sloganı ile faaliyet gösteren Uluslararası Vier Pfoten organizasyonunda gönüllü olarak görev almış, Türkiye temsilciğini yapmış ve sokak hayvanları yararına çalışmıştır.

2007 yılında ilk kliniğini Veteriner Hekim Evren Esin ile birlikte açmıştır. Daha sonrasında başka bir Veteriner Hekim ile bir kez daha ortak bir klinik açmıştır. 2015 yılı itibari ile kendi kliniğini açmıştır.

Aynı zamanda sokak hayvanları yararına çalışan Haydosev Derneği Başkan Yardımcısı olan Erkan Arslan, evli ve bir çocuk babasıdır.